رشد 200 درصدی فروش شرکت های تحت نظر پارک علم و فناوری خراسان شمالی

به گزارش وبلاگ بارزند، رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی گفت: میزان فروش تولیدات واحد های فناور و شرکت های دانش بنیان استان در سال جاری 500 میلیارد و 171 میلیون ریال بوده که از نظر جهش تولید و فروش 200 درصد رشد داشته اند.

رشد 200 درصدی فروش شرکت های تحت نظر پارک علم و فناوری خراسان شمالی

مهران گرمه ای، رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی در مصاحبه با خبرنگار وبلاگ بارزند، گفت: 122 شرکت فناور، 18 شرکت دانش بنیان و 14 صنعت خلاق زیر پوشش پارک علم و فناوری خراسان شمالی فعالیت می کنند.

گرمه ای ادامه داد: طی 6 ماه نخست سال جاری مجموعا 36 طرح ثبت اختراع به پارک علم و فناوری خراسان شمالی ارائه شد که از این تعداد 22 مورد به ثبت رسید؛ 6 طرح رد شد و باقی طرح ها در دست بررسی است.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی با اشاره به حمایت 150 میلیون تومانی این مجموعه از ایده ها و خلاقیت ها، بیان کرد: 13 طرح در کانون نوآوری و شکوفایی این پارک بررسی شد که از این تعداد 6 طرح پذیرفته شده، سه طرح رد شده و سه طرح دیگر نیز در حال بررسی است.

وی در ادامه افزود: میزان فروش تولیدات واحد های فناور و شرکت های دانش بنیان استان در سال جاری 500 میلیارد و 171 میلیون ریال بوده و سال جاری شرکت های زیر پوشش پارک توانستند به جهش تولید و رشد فروش 200 درصدی دست پیدا کنند.

گرمه ای گفت: کانون نوآوری و شکوفایی در راستای حمایت از محققان، نوآوران، پژوهشگران و دانش آموزان علاقه مند و با هدف فراهم کردن بستری مناسب برای اجرایی نمودن ایده های این گروه از محققان، در پارک علم و فناوری تاسیس و راه انداری شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رشد 200 درصدی فروش شرکت های تحت نظر پارک علم و فناوری خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 200 درصدی فروش شرکت های تحت نظر پارک علم و فناوری خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید