مصدومیت سنگین مدافع لیورول؛ احتمال دوری 7 الی 8 ماه فن دایک از میادین

به گزارش وبلاگ بارزند، خبرگزاری خبرنگاران- ویرجیل فن دایک دچار یک مصدومیت وحشتناک شده است.

مصدومیت سنگین مدافع لیورول؛ احتمال دوری 7 الی 8 ماه فن دایک از میادین

به گزارش وبلاگ بارزند، در جریان ملاقات لیورپول و اورتون، ویرجیل فن دایک پس از برخورد با پیکفورد مصدوم و از زمین بازی خارج شد. حالا همانطور که کلوپ گفت، حال او اصلا خوب نیست. بین اسپورت ادعا نموده که رباط صلیبی مدافع هلندی آسیب دیده و این بازیکن 7/8 ماه دور از میادین خواهد بود. اورتون و لیورپول امروز در چهارچوب دربی مرسی ساید به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی جنجالی و پر برخورد نهایتاً با نتیجه مساوی 2-2 انتها پذیرفت تا امتیازات بین دو تیم تقسیم شده باشد.

یکی از مهم ترین صحنه های جنجالی بازی امروز دو تیم اورتون و لیورپول در نیمه اول رخ داد. جایی که ویرژیل فن دایک درون محوطه جریمه اورتون برخورد سنگینی با دروازه بان انگلیسی این تیم یعنی جردن پیکفورد داشت. بعد از مشاهده تصاویر آهسته قابل حدس بود که مصدومیت مدافع هلندی بسیار جدی است و همین اتفاق نیز رخ داد و او از زمین مسابقه خارج شد.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پس از بازی اعلام نمود که شرایط فن دایک اصلا خوب نیست و درد زیادی را تحمل می نماید. در همین رابطه بعضی منابع انگلیسی ادعا می نمایند که مصدومیت مدافع هلندی لیورپول از ناحیه رباط صلیبی است و احتمالا او به مدت 6 تا 8 ماه از میادین دور خواهد بود. لازم به ذکر است که البته باشگاه لیورپول هنوز هیچ اظهارنظر رسمی در این باره انجام داده است.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پس از ملاقات مقابل اورتون در جمع وبلاگ بارزند حاضر شد. به نقل از لیورپول اکو، کلوپ در ابتدا گفت: بازی به دلایل مختلفی 2-2 شد. اجازه دهید با مصدومیت فن دایک آغاز کنم. پیکفورد کاملا به او ضربه زد. باید آن را مجددا نگاه کنم. سپس در انتها، تصویری که من دیدم آفساید نبود. کسی در جایی فکر می نماید آفساید بوده است. کسی می تواند شرح دهد چرا آفساید اعلام شد؟

سرمربی لیورپول در خصوص خطای خشن ریچارلیسون روی تیاگو اضافه نمود: نمی دانیم اکنون شرایط چطور است ولی خوب به نظر نمی آید.

کلوپ ادامه داد: من طرفدار حقیقی VAR نیستم. مقابل استون ویلا نیز آفسایدی بود که تعیین بود ولی اینجا من آفسایدی ندیدم. همه می گویند آفساید نبود ولی این حال مرا بهتر نمی نماید. یک بازیکن از دست دادیم و شاید دومی را نیز بابت مصدومیت از دست دهیم. روز ما نبود.

وی اضافه نمود: گل هایمان عالی بودند. در انتها بازی، تیاگو به من گفت حس می نماید مصدوم شده است. واقعا درک نمی کنیم. ویرجیل فن دایک بازی های زیادی پی در پی برای ما بازی کرد و حال نمی تواند بازی کند و این خوب نیست. امیدوارم چیزی برای نوشتن پیدا کنید. گفته ام قبلا که محمد صلاح چقدر خوب است و اکنون حال صحبت در خصوص آن را ندارم. حتی خود محمد فکر کنم در این لحظه نمی خواهد در این مورد صحبتی کند.

کلوپ اعلام کرد: چیزی که من در خصوص صحنه فن دایک دیدم، یک پنالتی واضح بود. سپس داور آفساید اعلام نمود. آن صحنه، بیش از یک خطا بود ولی هیچ چیز رخ نداد. قدرتی نداریم. چه بگویم؟ این چیزی نیست که یک دروازه بان انجام دهد. بازیکنانم فوق العاده بودند. به تیمم افتخار می کنم. مقابل استون ویلا بد بودیم ولی تعجب نکردم به خوبی واکنش نشان دادیم اما باز هم بازی با تساوی به اتمام رسید. واکنش و عملکردمان خوب بود. اورتون فرم خوبی دارد ولی ما سوار به بازی بودیم.

- رئال مادرید در استادیوم دی استفانو به مصاف کادیز رفت. رئال در نیمه اول نمایشی دور از انتظار داشت و خوش شانس بود که بیشتر از یک گل دریافت نکرد. در دقایق انتهای نیمه اول سرخیو راموس به دلیل خطای عمد روی بازیکن حریف کارت زرد گرفت و زمانی که رئالی ها در نیمه دوم وارد زمین شدند، سرخیو راموس در میدان دیده نمی شد.

او یکی از 4 تعویضی رئال بود و هرچند در ابتدا به نظر می رسید برای احتیاط و عدم دریافت کارت زرد دوم و اخراج در فاصله یک هفته تا ال کلاسیکو تعویض شده اما مارکا ادعا کرد که او از ناحیه ساق پا مصدوم شده و دلیل تعویض او همین قضیه بوده است. فردا پزشکان در خصوص شدت مصدومیت او اظهارنظر خواهند کرد اما به نظر می رسد او بازی با شاختار در لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد و شاید غایب عظیم ال کلاسیکوی شنبه آینده هم لقب بگیرد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "مصدومیت سنگین مدافع لیورول؛ احتمال دوری 7 الی 8 ماه فن دایک از میادین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدومیت سنگین مدافع لیورول؛ احتمال دوری 7 الی 8 ماه فن دایک از میادین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید