سهرابی: باید نظر باشگاه برای آغاز لیگ گرفته می شد، تابع قانون هستیم

به گزارش وبلاگ بارزند، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می گوید برای آغاز مسابقات لیگ برتر باید نظر تمام تیم های حاضر در این رقابت ها گرفته می شد.

سهرابی: باید نظر باشگاه برای آغاز لیگ گرفته می شد، تابع قانون هستیم

به گزارش وبلاگ بارزند، میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مورد شرایط تیمش برای آغاز مسابقات لیگ برتر گفت: ما گفته بودیم طی شرایط خاص موافق آغاز مسابقات هستیم. شما می دانید که بعضی لیگ ها اعلام کردند که مسابقات تعطیل است. سوال من این است بر چه اساسی این تاریخ های برگزاری مسابقات اعلام شده است؟ تیمی که حدود دو ماه است تمرین نکرده چطور باید خود را آماده کند؟

او ادامه داد: وقتی ما نمی توانیم اوقات فراغت را ایجاد کنیم و نشاط اجتماعی را گسترش دهیم، چطور با به خطر انداختن جان بازیکنان، این کار را باید انجام دهیم؟ این کار برای ما هزینه های مختلفی دارد. اگر هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون اعلام می کرد، من موافق بودم که پرسپولیس قهرمان گردد.

سهرابی اضافه نمود: الان دلیل برگزاری مسابقات چیست؟ من با آقای حمیدوای موافق هستم که باید در این خصوص نظرات باشگاه ها گرفته می شد تا بتوان تصمیم درست تری گرفت. وقتی باشگاه ها همه مخالفت می نمایند، چه اصراری در این زمینه وجود دارد؟ در کل ما تابع قانون هستیم اما باید تبعات این مساله را در نظر گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سهرابی: باید نظر باشگاه برای آغاز لیگ گرفته می شد، تابع قانون هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهرابی: باید نظر باشگاه برای آغاز لیگ گرفته می شد، تابع قانون هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید