خبرنگاران آب رسانی با تانکر به 240 خانوار روستایی در فریمان

به گزارش وبلاگ بارزند، مشهد- خبرنگاران- فرماندار فریمان گفت: در حال حاضر به حدود 240 خانوار روستایی در 17 روستای کم جمعیت شهرستان با تانکر آبرسانی می شود.

خبرنگاران آب رسانی با تانکر به 240 خانوار روستایی در فریمان

عباسعلی صفایی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ بارزند افزود: فریمان 148 روستا دارد که به جز 17 روستای کم جمعیت یاد شده بقیه از آب شرب بهداشتی بهره مند هستند.

وی ادامه داد: 17 روستای یاد شده نیز به دلیل پراکندگی و قرار دریافت در ارتفاعات امکان اتصال به شبکه آب شرب ندارند لذا با تانکر آب شرب بهداشتی را دریافت می کنند.

فرماندر فریمان عمده فعالیت در شهرستان را کشاورزی اعلام کرد و گفت: سه شهر سفید سنگ، قلندرآباد و فرهادگرد که پیش از این روستاهای پرجمعیت بودند هم اکنون دارای فعالیت کشاورزی هستند با این حال نیمی از جمعیت شهرستان 100 هزار نفری فریمان در 148 روستا سکونت دارند.

صفایی همچنین به بازگشایی راه های روستایی فریمان اشاره کرد و گفت: این راه ها که بیشتر در بخش قلندرآباد به دلیل سیلاب های اخیر مسدود شده بودند بازگشایی شده و راهداری در حال بازسازی آنهاست.

مرکز شهرستان 104 هزار نفری فریمان متشکل از دو بخش مرکزی و قلندرآباد، چهار شهر و 148 روستا در 77 کیلومتری جنوب شرقی مشهد واقع است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران آب رسانی با تانکر به 240 خانوار روستایی در فریمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آب رسانی با تانکر به 240 خانوار روستایی در فریمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید