جزئیات زمین لرزه 5.1 ریشتری در رامیان در استان گلستان

به گزارش وبلاگ بارزند، مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مصدوم شدن 10 نفر در زلزله بامدادی رامیان در استان گلستان خبر داد.

جزئیات زمین لرزه 5.1 ریشتری در رامیان در استان گلستان

حسین درخشان در مصاحبه با ایسنا، با اشاره به گزارش اولیه تیم های ارزیاب جمعیت هلال احمر از زلزله 5.1 ریشتری رخ داده در رامیان استان گلستان گفت: درپی این زلزله 36امدادگر جمعیت هلال احمر در پوشش 9 تیم به مناطق متاثر از زلزله در رامیان و روستا های قورچای، الهادی و ویرو اعزام شدند.

وی با بیان اینکه سه دستگاه آمبولانس، شش دستگاه خودرو کمک دارسبک و یک دستگاه موتورسیکلت از سوی جمیت هلال احمر به مناطق تحت تاثیر زلزله اعزام شده است، گفت: بر اساس گزارش های دریافتی که از طریق دهیاران و تیم های ارزیاب دریافت شده در مناطق قورچای، ویرو و ... خسارتی به برخی از ابنیه وارد شده است.

درخشان در مورد تعداد مصدومان این زلزله نیز گفت: گزارش های اولیه حاکی از آن است که 10 نفر شامل هفت نفر در روستای قورچای و سه نفر در روستای الهادی دچار مصدومیت شده اند که خدمات درمانی به آنان ارائه شده است.

به گفته مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آماده باش جمعیت هلال احمر در مناطق متاثر از زلزله همچنان ادامه دارد.

وی اضافه کرد: در جهت دو روستای الهادی و ویرو ریزش کوه سبب محدودیت تردد برای خودرو های عادی شده و تنها خودرو های کمک دار امکان تردد دارند.

منبع: فرارو

به "جزئیات زمین لرزه 5.1 ریشتری در رامیان در استان گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات زمین لرزه 5.1 ریشتری در رامیان در استان گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید