آمار باورنکردنی لیگ برتر ایران؛ کرونایی ها در یک روز بیشتر از انگلیس!

به گزارش وبلاگ بارزند، امروز 14 تیر ماه 1399 به یک باره ویروس کرونا به باشگاه های لیگ برتر ایران هجوم آورده و 4 باشگاه استقلال، فولاد، سپاهان و تراکتور چند مورد مبتلا به این ویروس را گزارش دادند.

آمار باورنکردنی لیگ برتر ایران؛ کرونایی ها در یک روز بیشتر از انگلیس!

طبق اعلام این باشگاه ها در باشگاه استقلال 8 نفر صبح و 5 نفر بعدازظهر، در باشگاه فولاد 16 نفر، در باشگاه سپاهان 3 نفر و در باشگاه تراکتور یک نفر از بازیکنان یا کادر تیم کرونا گرفته اند. پیش از این هم در باشگاه هایی مثل گل گهر، سایپا و پیکان هم آمار کرونایی داده شده بود.

آمار وقتی عجیب به نظر می رسد که تعداد کرونایی های لیگ برتر ایران را با لیگ برتر انگلیس در 2 ماه اخیر مقایسه می کنیم. در همین یک روز 33 نفر در 4 باشگاه کرونا گرفته اند، در حالی که در لیگ برتر انگلیس به طور کلی 19 نفر از بازیکنان و اعضای کادرفنی با مثبت شدن تست شان روبرو شده اند.

در 11 دور تست گیری از روز هفدهم مِی (28 اردیبهشت) تا 29 ژوئن (9 تیر) تعداد 14307 تست در انگلیس گرفته شده و از این بین فقط 19 نفر کرونا مثبت بوده اند.

نکته ای که در این بین تناقض دارد عدم ارائه مدارک کرونایی ها بوده و این تست ها اصلاً زیر نظر سازمان لیگ برتر ایران صورت نمی گیرد، به همین دلیل نمی توانند درباره برگزاری یا لغو مسابقات تصمیم درستی بگیرند. در حالی که اتحادیه لیگ برتر انگلیس کاملاً تمامی تست ها را زیر نظر دارد و هر هفته در بیانیه ای با جزئیات و اعداد دقیق نتایج را اعلام می کند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "آمار باورنکردنی لیگ برتر ایران؛ کرونایی ها در یک روز بیشتر از انگلیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار باورنکردنی لیگ برتر ایران؛ کرونایی ها در یک روز بیشتر از انگلیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید