مصدومیت 22 نفر در تصادف زانتیا با نیسان حامل کارگران فصلی

به گزارش وبلاگ بارزند، خبرنگاران/بوشهر حادثه برخورد سواری زانتیا با خودروی نیسان حامل کارگران فصلی در استان بوشهر شهرستان دیّر منجر به مصدومیت 22 نفر شد که 10 نفر از آنان با همکاری اورژانس 115 به شکل سرپایی درمان شدند.

مصدومیت 22 نفر در تصادف زانتیا با نیسان حامل کارگران فصلی

خوشبختانه این حادثه که در محور کنگان خورموج و 25 کیلومتری پایگاه روبه روی روستای سورو از توابع بخش آبدان اتفاق افتاده فوتی نداشته است. از مصدومان حادثه فوق 1نفر توسط آمبولانس 112 هلال احمر و 11 نفر دیگر توسط آمبولانس 115 به مرکز درمانی منتقل شدند.

ساعت شروع عملیات توسط پایگاه امداد و نجات جاده ای جاشک 15:38 بوده که تا ساعت 18:00 ادامه داشته است.

در خلاصه شرح عملیات ارسال شده از سوی جمعیت هلال احمر شهرستان دیّر آمده است:

در ساعت 15:36 توسط ستاد 112 هلال احمر به پایگاه امداد و نجات جاده ای جاشک مبنی بر برخورد خودرو سواری زانتیا با خودرو نیسان باری اعلام حادثه شد سریعا نجات گران پایگاه با یک دستگاه آمبولانس و خودرو نجات به محل حادثه اعزام شده و پس از ارزیابی حادثه، سریعا تثبیت صحنه انجام شد و با همکاری نیروهای اورژانس 115 اخذ شرح حال و معاینات بالینی انجام گرفت.

این حادثه حدود 22 مصدوم داشت که 10 نفر به شکل سرپایی درمان شده و 12 نفر دیگر به مراکز درمانی منتقل شدند.

بر اساس سیستم تریاژبندی، مصدوم آقا 65 ساله که از ناحیه سر و گردن دچار آسیب شده بود، با انجام اقدامات پیش بیمارستانی شامل کنترل خونریزی و پانسمان و فیکس کردن به بیمارستان امام خمینی کنگان منتقل شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مصدومیت 22 نفر در تصادف زانتیا با نیسان حامل کارگران فصلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدومیت 22 نفر در تصادف زانتیا با نیسان حامل کارگران فصلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید