سپردن نیمکت تیم ملی به دستیاران ایرانی ام بهترین راه چاره منطقی است

به گزارش وبلاگ بارزند، تیم ملی والیبال ایران اواخر سال گذشته برای دومین بار پیروز شد در رقابت های انتخابی قاره ای جواز حضور در المپیک را کسب کند. با توجه به شیوع ویروس کرونا قرارداد ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال فسخ شده است و فدراسیون والیبال به دنبال گزینش برای جایگزینی کولاکوویچ است.

سپردن نیمکت تیم ملی به دستیاران ایرانی ام بهترین راه چاره منطقی است

ایگور کولاکوویچ امروز در ارتباط تصویری با برنامه ورزش تعطیل نیست شبکه ورزش در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون صحبت هایی با شما شد تا در صورت امکان در شش ماه به جامانده شما در تیم های باشگاهی حضور داشته و سپس برای المپیک راهنمایی تیم ملی والیبال ایران را برعهده بگیرد یا خیر، گفت: بحثی از تعامل نشد و فقط گفتند که قرارداد را فسخ کنیم. راستش را بخواهید قیمتی وجود ندارد. حضور در المپیک خودش قیمت و امتیاز بزرگی است. آرزوی من این بود که در المپیک با کسب مدال کارم را به سرانجام برسانم اما در این زمینه کسی با من صحبتی نکرد.

وی در پاسخ به این سوال که فدراسیون از به خدمت دریافت مربیان تراز اول صحبت می نماید آیا شما خودتان را جزو مربیان تراز اول می دانید یا خیر گفت: سوال سختی است. سخت است که بخواهم از خودم تعریف کنم. فدراسیون و کارشناسان در این زمینه بهتر می توانند نظر بدهند.

کولاکوویچ در پاسخ به این سوال که گزینه ایرانی یا خارجی کدامیک برای تیم ملی والیبال ایران بهتر است گفت: تنها راه چاره منطقی استفاده از مربیان ایرانی مانند سعید رضایی و پیمان اکبری است. اگر اینها بمانند و کار را ادامه دهند می تواند مثلت باشد. چرا که آنها اهل کار و کوشش هستند. اگر مربی خارجی بیاید زمان زیادی طول می کشد تا بازیکنان را بشناسند. به نظر من سپردن نیمکت تیم ملی به پیمان اکبری و سعید رضایی بهترین راه چاره منطقی است.

کولاکوویچ درباره صحبت حضورش در باشگاه لهستانی گفت: امیدوار هستم در ماه می با یک تیم در لهستان قرارداد امضا کنم و فعالیتم را ادامه دهم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سپردن نیمکت تیم ملی به دستیاران ایرانی ام بهترین راه چاره منطقی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپردن نیمکت تیم ملی به دستیاران ایرانی ام بهترین راه چاره منطقی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید