خبرنگاران جریمه و توقیف بیش از 80 خودرو در جاده های خراسان شمالی

به گزارش وبلاگ بارزند، بجنورد- خبرنگاران- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: بیش از 80 دستگاه خودرو که طرح فاصله گذاری اجتماعی را در معابر برون شهری استان رعایت نکرده بودند، جریمه و یا توقیف شدند.

خبرنگاران جریمه و توقیف بیش از 80 خودرو در جاده های خراسان شمالی

ولی الله حیاتی روز جمعه با بیان اینکه 21 نقطه ورودی استان توسط 882 نیروی مستقر کنترل می شود، گفت: تا به امروز تعداد جریمه های 500 هزارتومانی صادره برای خودروهای متخلف 85 مورد بوده و 6 دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

وی تعداد افراد غربالگری شده سراسری خراسان شمالی را 79 درصد جمعیت استان گفت و اضافه نمود: شرایط مراجعه مردم به مراکز خرید مایحتاج عمومی و شرایط کالاهای اساسی در مراکز خرید عادی است.

معاون سیاسی استاندار با بیان اینکه در 24ساعت گذشته 3 هزار و 915 خودرو از استان خارج شده است که نسبت به روز قبل 41 درصد کاهش و در مقایسه با سال قبل 83 درصد کاهش داشته است، شرح داد: از ورود 302 دستگاه خودرو و خروج 2هزار و 965 دستگاه دیگر نیز ممانعت شده است و 704 دستگاه خودرو به سمت کمربندی ها هدایت شده اند.

حیاتی اضافه نمود: شرایط مصرف بنزین روزانه در استان 267 هزار لیتر بوده که نسبت به سال قبل 60 درصد کاهش یافته است.

وی با اشاره به اینکه هفت واحد صنفی در 24 ساعت گذشته پلمب شده است، خاطرنشان کرد: از 98 مورد بازدید از اصناف و مراکز خدماتی از دیروز تا به امروز اجرا شده است به 80 مورد تذکر، 6 مورد اخطار کتبی و 5 مورد اخذ تعهد کتبی اجرا شده است.

طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیر ضروری در سطح کشور، مصوب ستادملی مدیریت و مقابله با کرونا از بامداد جمعه هشتم فروردین ماه آغاز و تا بیستم ماه جاری اجرا می شود.

استان خراسان شمالی 863 هزار نفر جمعیت دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران جریمه و توقیف بیش از 80 خودرو در جاده های خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جریمه و توقیف بیش از 80 خودرو در جاده های خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید