معین زمان تصمیم گیری درباره مسابقات فوتبال

به گزارش وبلاگ بارزند، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر شیوع ویروس کرونا در جهان را مورد توجه قرار داد و گفت: بحران کرونا ورزش در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است تا جایی که بازی های المپیک هم به تعویق افتاد و معتبرترین لیگ ها هم از جریان افتاد. با این حال برنامه ریزی برای ورزش ادامه دارد. ما مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، مقدماتی جام جهانی فوتبال و حتی رقابت های انتخابی المپیک توکیو را پیش رو داریم به همین دلیل فعالیت های اداری ، فنی و برنامه ریزی فدراسیون ها با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه خواهد داشت.

معین زمان تصمیم گیری درباره مسابقات فوتبال

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: با توجه به استعلامی که از وزیر بهداشت داشتم، امکان تمرینات تا نیمه اردیبهشت ماه وجود ندارد، بنابراین حداقل تا انتها اردیبهشت ماه نیز امکان برگزاری رقابت ورزشی وجود ندارد. برای برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال نیمه اردیبهشت ماه تصمیم خواهیم گرفت چرا که هر تیم برای آمادگی مجدد برای حضور در مسابقات احتیاج به پانزده روز تمرین آمادگی دارد.

سلطانی فر تدبیر و اراده رئیس جمهور مبنی بر فعالیت اقتصاد در کنار اهمیت حفظ سلامتی مردم را مورد توجه قرار داد و توضیح داد: کوشش دولت حرکت در راستای حفظ سلامتی مردم و استمرار فعالیت های مالی است که امیدوارم به خوبی محقق گردد.

وزیر ورزش و جوانان اهمیت حفظ منافع باشگاه های خصوصی را در این بحران کرونا مورد تاکید قرار داد و مطرح کرد: حق بیمه کارفرما و همچنین برق و گاز باشگاه های خصوصی استمهال شده است و کوشش می کنیم که از مشوق هایی که دیگر عرصه ها در دوران کرونا از آن برخوردار می شوند، در هیئت دولت برای ورزش و باشگاه های خصوصی هم اخذ کنیم.

منبع: فرارو

به "معین زمان تصمیم گیری درباره مسابقات فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین زمان تصمیم گیری درباره مسابقات فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید