امیدوارم از قهرمان لیگ برتر امتیاز بگیریم، مصدومان زیادی داریم

به گزارش وبلاگ بارزند، محمود فکری شامگاه جمعه در نشست خبری پیش از بازی تیمش نساجی مازندران برابر پرسپولیس تهران در چهارچوب هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور گفت: ما خودمان را برای بازی سنگین وسخت مقابل پرسپولیس آماده کردیم و امیدوارم که بازی خوبی در بیاید.

امیدوارم از قهرمان لیگ برتر امتیاز بگیریم، مصدومان زیادی داریم

وی اضافه نمود: به هرحال نباختن برای ما خیلی مهم است که بتوانیم از قهرمان لیگ امتیاز بگیریم و امیدوارم بازی خوبی شود و تیم نساجی بتواند از این بازی مقابل پرسپولیس حداقل امتیاز را کسب کند.

تا دلتان بخواهد مصدوم داریم

سرمربی تیم نساجی مازندران در پاسخ به پرسشی در مورد محروم و مصدوم های تیمش برای بازی با پرسپولیس تهران گفت، خوشبختانه محروم نداریم، اما تا دلتان بخواهد مصدوم داریم و امیدوارم که هرچه سریع تر با بهبود وضعیتشان به جمع گروهی ما اضافه شوند.

فکری گفت: البته سعی کردیم با اضافه نمودن چند بازیکن امید خلاء برخی بازیکنان را نیز پوشش بدیم.

فضای بی احترامی جای رقابت محبت آمیز را گرفت

سرمربی تیم نساجی مازندران هنچنین به برخی مسائل پیش آمده چند وقت گذشته برای او و تیمش اشاره کرد وگفت: متأسفانه فضایی الان در جامعه به وجود آمده که بی احترامی های آن همه را اذیت می کند.

فکری اضافه نمود: این فضای بی احترامی باعث شده تا من محمود فکری که 14 سال برای استقلال بازی و 3 سال هم مربی در این تیم جوانی خودم را گذاشتم، اجازه اظهارنظری در مورد استقلالی بودنم به من ندهد.

وی ادامه داد، حتی فضا طوری شده و برداشت ها به قدری مسموم می کنند که نمی توانم به صورت رسمی به دوست عزیزم و هم استانی خودم آقای گلمحمدی بابت قهرمانی تیمش تبریک بگویم.

سرمربی نساجی ابرازامیدواری کرد، امیدوارم هم خودم و هم دیگر دوستان فضایی را به وجود بیاوریم که در یک محیط کاملاً محبت آمیز، رقابت سالم داشته باشیم و از این رفاقت و رقابت هم خودمان ودیگران لذت ببرند.

به گزارش وبلاگ بارزند، تیم نساجی مازندران در چارچوب هفته بیست وهفته رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 19:30 دقیقه شنبه 11 مرداد در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم پرسپولیس تهران قهرمان زودهنگام این رقابتها است.

نساجی تا انتها هفته بیست وششم این رقابتها با کسب 32 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی این مسابقات واقع شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "امیدوارم از قهرمان لیگ برتر امتیاز بگیریم، مصدومان زیادی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدوارم از قهرمان لیگ برتر امتیاز بگیریم، مصدومان زیادی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید