خبرنگاران یاری 11 میلیارد ریالی خیران بوکانی به ایتام

به گزارش وبلاگ بارزند، مهاباد- خبرنگاران- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بوکان گفت: خیّران این شهرستان در سال گذشته در مجموع 11 میلیارد ریال به ایتام یاری اهدا کردند.

خبرنگاران یاری 11 میلیارد ریالی خیران بوکانی به ایتام

سعدی خزمه روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ بارزند، گفت: خیران این شهرستان این مبلغ را به منظور تامین هزینه های تحصیلی و تهیه وسایل و مایحتاج مورد احتیاج ایتام پرداخت کردند.

وی اضافه نمود: کمیته امداد امام خمینی (ره) بوکان در راستای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد اهتمام ویژه ای داشته و در این راستا گام های موثری برداشته است.

وی با بیان اینکه تمامی واریزی خیران به صورت آنی و مستقیم به حساب ایتام واریز می گردد، ادامه داد: در حال حاضر یک هزار و 450 حامی نیکوکار، حمایت از 615 نفر از ایتام و فرزندان محسنین را در بوکان را بر عهده دارند.

خزمه با تقدیر از خیران نیک اندیش این شهرستان که همیشه در کنار امدادگران هستند، اضافه نمود: از مجموع افراد تحت حمایت این نهاد 332 نفر ایتام و 283 نفر را فرزندان محسنین تشکیل می دهند.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بوکان با دعوت از خیران و نیکوکاران این شهرستان برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین، اظهار کرد: در سال گذشته 850 نفر به جمع حامیان این شهرستان اضافه نموده شده است.

در بوکان پنج هزار و 88 خانوار با جمعیت 10 هزار و 23 نفر تحت حمایت کمیته امداد هستند.

برای حمایت از ایتام از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی طرح هر فرهنگی یک حامی نیز با هدف استفاده از ظرفیت فرهنگیان و معلمان مدارس سال گذشته در استان شروع شده است.

در حال حاضر بیش از یک میلیون حامی در کشور وجود دارد که حدود 2.5 درصد آن مربوط به آذربایجان غربی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران یاری 11 میلیارد ریالی خیران بوکانی به ایتام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران یاری 11 میلیارد ریالی خیران بوکانی به ایتام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید