حقمان بود از استقلال یک امتیاز بگیریم، آینده برای ما است!

به گزارش وبلاگ بارزند، مجید جلالی در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر نساجی مازندران مقابل استقلال تهران در استادیوم آزادی گفت: فکر می کنم تحول خوبی که در بازی با استقلال داشتیم در ترکیب نساجی بود. پنج بازیکن برای اولین بار در ترکیب حضور داشتند. دفاع چپ ما برای اولین بار در لیگ برتر بازی می کرد. این موضوع نکته مثبتی برای نساجی است.

حقمان بود از استقلال یک امتیاز بگیریم، آینده برای ما است!

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اضافه نمود: آنچه من را ناراحت و غمگین می نماید این است که بازیکنان کوشش کردند و حقشان بود حداقل امتیاز بگیرند. ولی متاسفانه با یک شوت از جانب استقلالی ها هیچ اندوخته ای نداریم.

وی تاکید نمود: به طرفداران هم می خواهم بگویم آنچه در این بازی دیدید تنها یک نقظه آغاز است و امیدوار کننده است. تیم را ترمیم خواهیم کرد و بازی های خوبی را انجام می دهیم.

جلالی درباره استفاده از جوانان در ترکیب نساجی گفت: خواستم از ظرفیت های پایه نساجی استفاده کنم. در همین بازی امروز با استقلال تهران از سه بازیکن رده پایه استفاده کردم. من به این موضوع خیلی خوشبین و امیدوار به نتیجه گیری هستم. آنچه بازیکنانم در بازی امشب انجام دادند خیلی امیدوار هستم. اثرات کار دو هفته ای را به وضوح در زمین مسابقه دیدیم. ما تنها روی خلاقیت بازیکن حریف و شوتزنی نتیجه را از دست دادیم. حتی دو موقعیت گل هم داشتیم که به آن برسیم. به طرفداران می گویم به طور حتم آینده مال ماست.

سرمربی نساجی مازندران در سرانجام، عملکرد موعود بنیادی فر داور بازی و یاری هایش را بدون نقص توصیف کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حقمان بود از استقلال یک امتیاز بگیریم، آینده برای ما است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقمان بود از استقلال یک امتیاز بگیریم، آینده برای ما است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید