تصمیم گیری در خصوص حقوق مربیان و ورزشکاران شانس کسب سهمیه

به گزارش وبلاگ بارزند، نشست کمیته فنی ستاد بازی های المپیک و آسیایی با حضور نصرالله سجادی سرپرست کاروان، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و علی رغبتی نماینده وزارت ورزش و جوانان امروز چهارشنبه 29 مرداد در محل کمیته ملی المپیک برگزار گردید.

تصمیم گیری در خصوص حقوق مربیان و ورزشکاران شانس کسب سهمیه

نصرالله سجادی سرپرست کاروان المپیکی کشورمان درباره این نشست گفت: این جلسه برای معین تکلیف بخش دوم حقوق قهرمانان شرکت کننده در المپیک توکیو2020 تشکیل شد که در مورد نحوه پرداخت حقوق سرمربی، مربیان و دیگر ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه المپیک را دارند به بحث و گفتگو پرداختیم.

وی ادامه داد: با توجه به مصوبه ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک که قرار بود برای ورزشکاران و سرمربیان تیم های ملی حقوق برای شش ماه گذشته پرداخت گردد که پرداخت هم شد و بنابر تاکیدی که مسئولین ستاد داشتند برای مربیان هم امروز تصمیم گیری شد و قرار شد برای شش ماهی که سرمربیان و ورزشکارانی که تا به امروز برای المپیک 2020 کسب سهمیه کردند حقوق بنابر مصوبه ستاد به مربیان نیز پرداخت گردد.

سجادی اعلام نمود: همچنین در نشست امروز مصوب شد برای ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه المپیک را دارند و در حال حاضر مشغول تمرین هستند نیز یک دوم حقوق ورزشکاران المپیکی تعلق گیرد و در صورتی که پیروز به کسب سهمیه شدند حقوقشان بطور کامل به آنان پرداخت گردد. حقوق مذکور در هفته آینده به فدراسیون های مربوطه پرداخت می گردد تا در اختیار ورزشکاران، سرمربیان و مربیان قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تصمیم گیری در خصوص حقوق مربیان و ورزشکاران شانس کسب سهمیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم گیری در خصوص حقوق مربیان و ورزشکاران شانس کسب سهمیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید