تشریح جزئیات کمک های ارسالی از ترکیه به ایران از زبان سرکنسول کشورمان در ترکیه

به گزارش وبلاگ بارزند، سرکنسول کشورمان در استانبول با اشاره به کمک ارسالی از ترکیه به ایران در روز پنجشنبه، ابراز امیدواری کرد که این کمک ها طی هفته های آینده نیز ادامه یابد.

تشریح جزئیات کمک های ارسالی از ترکیه به ایران از زبان سرکنسول کشورمان در ترکیه

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بارزند، روز گذشته سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان گفت که بخشی از هدایای ایرانیان مقیم ترکیه، دیپلماتهای کشورمان و اقلام وزارت بهداشت این کشور بعد از ظهر پنجشنبه به کشور منتقل شده است.

در این اطلاعیه آمده است: اقلام اهدایی از سوی وزارت بهداشت ترکیه شامل امکانات بهداشتی و درمانی از طریق فرودگاه استانبول به کشور انتقال یافت.

در همین خصوص جواد معبودی فر سرکنسول ایران در استانبول طی مصاحبه ای تصویری با خبرنگار گروه بین الملل وبلاگ بارزند با اشاره به کمکهایی که روز گذشته به ایران ارسال شده مطرح نمود: این کمکها شامل هدایای ایرانیان مقیم در ترکیه، برخی دیپلماتهای کشورمان و بخشی از هدایای وزارت بهداشت ترکیه است که توسط یک ففرایند هواپیمای ایرباس خط هوایی ایرانی به کشور ارسال شده است. امیدواریم بتوانیم با همکاری صمیمانه دولت ترکیه این فرایند را طی هفته آینده و روزهای آینده ادامه دهیم و اجناس جمع آوری شده را طی پروازهای آینده به ایران ارسال کنیم.

معبودی از خیرین و جامعه ایرانیان مقیم ترکیه قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تشریح جزئیات کمک های ارسالی از ترکیه به ایران از زبان سرکنسول کشورمان در ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح جزئیات کمک های ارسالی از ترکیه به ایران از زبان سرکنسول کشورمان در ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید