انتقال بی سروصدای قدرت به بایدن در کاخ سفید در حال اجرا است

به گزارش وبلاگ بارزند، یک خبرنگار آمریکایی از اقداماتی توسط مشاور امنیت ملی کاخ سفید برای انتقال راحت قدرت به جو بایدن اطلاع داد.

انتقال بی سروصدای قدرت به بایدن در کاخ سفید در حال اجرا است

جیمز روزن، خبرنگار گروه رسانه ای سینکلر و خبرنگار سابق شبکه خبری فاکس نیوز روز پنج شنبه به نقل از منبعی موثق گزارش کرد که رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی کاخ سفید به طور مخفیانه در حال پیشبرد فرایند انتقال قدرت به دولت بعدی آمریکاست.

وی در صفحه توئیتر خود نوشت: در حالی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا حاضر به پذیرش شکست مقابل جو بایدن، رئیس جمهور منتخب نیست، منبعی آگاه به من گفت کارکنان شورای امنیت ملی کاخ سفید، از جمله رابرت اوبراین (مشاور امنیت ملی) بی سر و صدا امور انتقال قدرت را به پیش می برند تا اطمینان حاصل گردد انتقال قدرت بدون مشکل صورت می گیرد.

این در حالی است که مشاور امنیت ملی ترامپ پیش از این در مصاحبه ای بیان کرد: به نظر می رسد بایدن در انتخابات پیروز شده است.

رابرت اوبرایان مشاور امنیت ملی ترامپ در مصاحبه با ان بی سی نیوز بیان کرد: به نظر می رسد بایدن در انتخابات پیروز شده است.

مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا بی اشاره به تداوم جنگ قدرت میان نامزدهای انتخابات سوم نوامبر سال 2020، در این خصوص ادعا کرد که انتقال مسالمت آمیز قدرت در این کشور ممکن خواهد بود!

وی بر خلاف موضع گیری های دائمی ترامپ در این باره گفت: به نظر می رسد بایدن در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شده است. اگر بلیط بایدن-هریس بنا باشد در انتخابات پیروز شده باشند که آشکار است در حال حاضر چنین به نظر می رسد، انتقال (قدرت) حرفه ای از جانب شورای امنیت ملی صورت خواهد گرفت.

با این حال، دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواستار در انتخابات 2020 اعلام نموده بود: او (بایدن) فقط از دید رسانه های اخبار جعلی پیروز شده است! من هیچ چیز را واگذار نمی کنم !

نامزد جمهوری خواستار در انتخابات 2020 در این خصوص گفته بود: هنوز راهی طولانی در پیش داریم. این یک انتخابات متقلبانه بود. انتخابات متقلبانه بود. ما پیروز می شویم.

با گذشت سه هفته از انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در سوم نوامبر (13 آبان) و در حالی که رسانه ها جو بایدن را فرد پیروز این انتخابات معرفی نموده اند، ترامپ از پذیرش نتایج انتخابات خودداری می نماید و مدعی بروز تقلب گسترده در این فرآیند است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انتقال بی سروصدای قدرت به بایدن در کاخ سفید در حال اجرا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال بی سروصدای قدرت به بایدن در کاخ سفید در حال اجرا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید