ارتقای خدمات درمانی بیمارستان کیش

به گزارش وبلاگ بارزند، رئیس بیمارستان کیش گفت: بر اساس استانداردهای خدمات تشخیصی، درمانی و مراقبتی، بیمارستان کیش در سطح درجه یک A قرار گرفته است.

ارتقای خدمات درمانی بیمارستان کیش

به گزارش وبلاگ بارزند آنلاین به نقل از ایرنا، مصطفی نادعلی نژاد افزود: برای نخستین بار جراح فوق تخصص عروق، فوق تخصص قلب و جراح مغز و اعصاب که به عنوان چهره های شناخته شده کشوری نیز شناخته شده اند، در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش مستقر شدند. با توجه به اینکه مرکز درمانی بالغ بر 30 هزار نفر مراجعه کننده دارد، نیازمند چهار متخصص داخلی، جراح، اطفال و بیهوشی و همچنین پزشکان عمومی است. در بیمارستان کیش سی تی اسکن قلب، آنژیو و سونوگرافی زنان فعال شده و به اقشار مختلف جامعه خدمات درمانی ارائه می شود.

رئیس بیمارستان کیش درباره مرکز نگهداری بیماران عفونی و تنفسی فیاک هم گفت: این مجموعه روزهای گذشته با حضور مشاور رئیس جمهوری افتتاح شد و بخش درمانگاهی آن در حال آماده سازی است. همزمان با عملیاتی شدن داروخانه و تزریقات، بخش کامل تنفسی به آن ساختمان منتقل و بیمارستان کیش عاری از هر گونه ورود بیماری عفونی می شود. نمونه گیری های بیمارستان و مرکز توسعه سلامت کیش کمتر از 3 ساعت پاسخ داده می شود و دستگاه پلاسما فرزیس بر اساس آخرین مدل روز می تواند در سرعت بخشیدن به درمان بیماران کرونا موثر باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ارتقای خدمات درمانی بیمارستان کیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقای خدمات درمانی بیمارستان کیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید